Türkiye'de WhatsApp grupları 2023

Burada bulacağınız şey, zaman zaman yaşayabileceğimiz iletişim sorunlarına çözüm, yani aynı çıkarları paylaşabileceğimiz insanları bulmak, hobiler, lezzetler ve tutkular.

Türkiye’deki aktif WhatsApp gruplarına, aşk ve flört, Para kazanma, Sağlıklı yaşam, Video oyunları ve teknoloji, Çıkartmalar, Din, Mizah, Filmler, videolar ve müzik, Spor ve bahis, Bitcoin ve kripto ve daha fazlası.

Nüfusun çoğunluğu bir Akıllı Telefon, internet bağlantısı ve iletişim kuracak birine erişebildiğinden, Türkiye’deki WhatsApp grupları çok popüler… kim anlık mesajlaşma uygulamalarını kullanmak istemez ki? Birini tanıyor musun?

Resmi olarak Türkiye Cumhuriyeti, Bölgesinin çoğu Batı Asya’da ve küçük bir ülkesi (Marmara Denizi’nin batısında) Doğu Avrupa’da bulunan kıtalararası bir ülkedir. Ana şehirler: İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Adana.

Türkiye’nin nüfusu 70,5 milyon olarak gerçekleşti ve bunun% 90,7’si İnternet erişimine sahipti. Türkiye İstatistik Enstitüsü tarafından yürütülen “Bilgisayar Teknolojilerinin Yurtiçi Kullanımı” başlıklı araştırmanın sonuçlarına göre, İnternet kullanım yüzdesi% 79’dur% 16-74 yaşları arasındaki insanların oranı.

Bir araştırmaya göre, 10 Türk’ten 8 ‘in kayıtlı bir WhatsApp hesabı olduğu, sosyal medyada günde ortalama dört saat geçirdiği, 15-24 yaş arasındaki gençlerden oluşan grup hakkında konuştuğumuzda beş saate yükseliyor .

Türkiye’de bulabileceğiniz tüm whatsApp gruplarını hayal edin! WhatsApp grupları aracılığıyla özgür insanlarla tanışmak istiyorsanız , İstanbul, Ankara, Pamukkale, Efes, Aspendo, Antalya Türkiye’deki kişilerinize ekleyebilirsiniz.

Dolayısıyla, her gün 70 milyondan fazla insanın İnternet’e bağlandığını ve en yaygın kullanılan anlık mesajlaşma uygulamasının WhatsApp olduğunu düşünüyoruz. Türkiye’deki WhatsApp Gruplarının aynı çıkarlara sahip insanlarla tanışmak için ülkede harika bir iletişim aracı olduğu sonucuna varabiliriz.

Bu yüzden burada en iyisini derliyoruz:

Turkey

Choose your category
👇

Love and Friendship

Türkiye'deki en iyi WhatsApp grupları

Size yakın olan insanlarla sizinkine benzer zevklerle tanışmak istiyorsanız, Türkiye’de WhatsApp gruplarını bulmak en iyi çözüm olacaktır. Sakin ol, senin için mükemmel haberlerimiz var … doğru yerdesin. Burada Türkiye’deki farklı WhatsApp gruplarını alabilir ve katılabilirsiniz.

Türk iseniz, Türkiye’de yaşıyorsanız veya iş veya eğitim amaçlı Türkiye’yi ziyaret etmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Türkiye’deki en büyük WhatsApp Grupları listesine ulaştınız! 10’dan fazla ilgi kategorisinde sınıflandırılmıştır. Aşağıda, o ülkede eğitim ve istihdam fırsatı elde ettiğiniz Türkiye’den en son haberleri alabileceğiniz tüm aktif WhatsApp gruplarının bir listesi, sonuna kadar bu makaleyi takip edin.

WhatsApp hayatımızda çok önemli bir yer kaplar, şüphesiz en çok kullanılan iletişim araçlarından biri haline gelmiştir. Günlük hayatlarımıza sosyal, özel ve iş hayatımızın merkezinde bulunan WhatsApp aracılığıyla oluşturulan okul, iş, aile veya arkadaş grupları aracılığıyla devam ediyoruz.

Birçok durumda WhatsApp kullanıcıları birçok popüler gruba katılmak ister ve yapamazlar. ¿Neden biliyormusun? Bunun nedeni, daha fazla WhatsApp grubu için bağlantı alamamalarıdır. Burada, en yeni ve en popüler WhatsApp gruplarını bulacaksınız, böylece istediğiniz gibi daha fazla gruba kolayca katılabilirsiniz. Favori grubu seçebilir ve katılabilirsiniz. Bir gruba katılmadan önce bu önemli bilgilere göz atın!

Türkiye’de Whatsapp grup irtibat kuralları

 • Kişisel içeriğinizi ve diğer etkinliklerinizi paylaşmayın.
 • Gruplar halinde kişisel sohbetlere izin verilmez.
 • Grup üyelerine ve yöneticiye saygı gösterin.
 • Görüntüler, videolar gibi yasa dışı içerikleri paylaşmayın.
 • Din yayınına izin verilmez.
 • Grup adını veya grup simgesini değiştirmeyin.
 • Grup üyelerini ve yöneticiyi kötüye kullanmayın.
 • Grup yöneticisine ve üyelerine saygı gösterin.
 • Mutlu olun ve grubu mutlu edin.


¿Türkiye’deki WhatsApp grubu nedir?

WhatsApp aracılığıyla arkadaşlarımız, meslektaşlarımız, aileniz vb. İle sohbet edebiliriz. WhatsApp’ta bir kişiyle sohbet ettiğimizde, aynı anda yalnızca bir kişiyle sohbet edebiliriz. Ve mesajımız da sadece bu özel sohbete ulaşıyor. Buna bire bir iletişim denir.


¿Türkiye’deki WhatsApp grubuna nasıl katılabilirsiniz?

Burada WhatsApp gruplarına sonsuz bir davetiye bağlantısı listesi bulacaksınız, sizin için belirtilen WhatsApp gruplarını bulmak için kategorilerde gezinmeniz yeterlidir.


Türkiye’de WhatsApp’ta Grup Nasıl Bulunur?

Sayfamız, sizin için belirtilen WhatsApp gruplarını bulmayı son derece kolaylaştırmak için tasarlanmıştır, sadece dünyanın neresinde olduğunuzu belirtmeniz gerekir, grupları ve voila’yı sınıflandırdığımız 10 kategoriden birini seçin! Sonsuz Grup seçeneklerine sahip olacaksınız.

¿Türkiye’de bir WhatsApp grubu nasıl oluşturulur?

Önce WhatsApp’ınızı açın. Ve Menü oynayın ve Yeni Grup oynayın.

 • Şimdi kişiler önünüzde görünecek. Grubunuza eklemek istediğiniz kişileri tek bir dokunuşla seçin. Yeni grupta istediğiniz kişileri seçmeyi bitirdiğinizde. Sonraki düğmesine dokunarak devam edin.
 • Grup simgesi: İlk olarak, grubunuzun simgesini seçin. Sadece kameraya dokunun ve iyi bir fotoğraf seçin ve uygulayın.
 • Grup adı: Burada grubun adını yazmalısınız. Buraya grubunuzun bilinmesini istediğiniz adı girin.
 • Sağ simge: Yukarıdaki iki şeyi iyi yazdığınızda, bu işarete dokunarak grubunuzu oluşturun.


¿Hovement Davetiye bağlantısı ile Türkiye’deki WhatsApp grubuna nasıl katılabilirsiniz?

WhatsApp grubuna grup davet bağlantısı aracılığıyla katılmak çok kolaydır; sadece bir sonraki adımı okuyun.

 • İlk olarak, ilgilendiğiniz kategoriyi seçin ve birçok Whatsapp grubuna bakın.
 • Şimdi herhangi bir bağlantıyı seçin ve yeni bir pencereye yönlendirmek için üzerine tıklayın.
 • Bu nedenle, cihazdaki uygulamaların listesi Whatsapp uygulamalarını seçin.
 • Şimdi WhatsApp grup simgesine bakın ve Grup seçeneğini girin.
 • Birden çok gruba katılmak için 1 ile 5 arasındaki adımları tekrarlayın.
 • İnsanların ona katılması için bize grup bağlantınızı gönderebilirsiniz

Umarım şimdi Grup Davet bağlantıları aracılığıyla WhatsApp Grubuna nasıl katılacağınız hakkında bir fikriniz vardır.


¿Türkiye’de bir WhatsApp grubu nasıl ortadan kaldırılır?

 • Önce silmek istediğiniz gruba tıklayın.
 • İkinci Grup sil düğmesini tıklayın.
 • Artık grup cep telefonunuzdan kaldırıldı.


¿Türkiye’deki WhatsApp grubundan nasıl çıkabilirim?

 • İlk olarak, ayrılmak istediğiniz grubu girin.
 • Şimdi sağ üstteki üç noktayı tıklamanız gerekiyor.
 • “Gruptan çık” seçeneğiyle bir menü görüntülenir, tıklayın ve gidin.